Tesla heeft voet aan de grond in Nederland
Vanaf vandaag heeft Tesla definitief voet aan de grond in Nederland. In Eindhoven worden een showroom en een service centrum geopend voor de elektrische modellen. De werkplaats is de grootste die tot nu toe in Europa te vinden is. Tesla heeft zichzelf strategisch gevestigd in de Benelux want de vestiging bedient ook de klanten uit die landen. Bovendien is het een 'hub' van en naar Duitsland en Denemarken.
In de Benelux rijden inmiddels zo'n honderd Roadsters rond. Binnenkort zullen we meer Tesla's gaan zien. Het volgende model wordt namelijk de Model S, dat is een sedan die beter dagelijks bruikbaar is dan de sportwagen.
Vanuit Eindhoven werken ook de Mobiele Service Rangers. Die reizen naar de klanten toe om jaarlijkse inspecties uit te voeren, firmware te updaten en andere services uit te voeren.
PRIVATE LEASE Tesla
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Tesla Model Y LONG RANGE AWD 75 kWh 351 PK BTW + 360 CAMERA | PANORAMA | AUTOPILOT | LEDER STOELVERW. V+A
- 2022
- 64.127 km

Tesla Model X 75D / NL Auto / 1e Eigenaar / SOH 85% / Dealeronderhouden / incl. garantie!
- 2018
- 138.036 km
![Tesla Model 3 Long Range AWD 75 kWh [ Panoramadak Camera Leder ]](https://cdn.autotrack.nl/cdn-cgi/image/width=320/58535525/0-e0cf6fbd516318155cf286a98be266a0.jpg)
Tesla Model 3 Long Range AWD 75 kWh [ Panoramadak Camera Leder ]
- 2019
- 151.549 km
Lees ook

Tesla, Volvo en Fiat op weg de grote verliezers van 2025 te worden

Tesla’s ‘kerstupdate’ brengt voor Nederland nog geen Grok

Test: de nieuwe Tesla Model S Plaid is zinloos snel, maar toch is dat ook de grootste grap

Tesla Model 3 Standard: bekende prestaties voor vijf mille minder

