Supergiftige top-Mustangs

Shelby Mustang 500 KR
De pk-liefhebbers hebben de Ford Mustang herontdekt. Eerst kwam Ford zelf met het Red Stripe Appearance Package, nu komt huistuner Shelby met de Super Snake.
De pk-liefhebbers hebben de Ford Mustang herontdekt. Eerst kwam Ford zelf met het Red Stripe Appearance Package, nu komt huistuner Shelby met de Super Snake.
Shelby maakt de verwachtingen die de naam Super Snake wekt ook waar: een supercharger van Ford Racing krikt het vermogen op naar 600 pk. Maar het kan nog gekker: wie afziet van garantie, kan 725 pk krijgen.
De auto is gebaseerd op de Shelby Mustang 500 KR, waarvan de tuner op de New York International Autoshow de eerste versie toonde. De in die stad getoonde versie had 540 pk onder de kap.
Naast de motorische aanpassingen krijgt de Super Snake ook nieuwe (20 inch) lichtmetalen wielen, een sportuitlaat en een andere versnellingsbak mee. Het pakket komt vanaf juni beschikbaar.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.