Subaru WRX STI in hardcore kledij

Subaru WRX STI tS Type RA
Subaru WRX STI tS Type RASubaru WRX STI tS Type RASubaru WRX STI tS Type RASubaru WRX STI tS Type RASubaru WRX STI tS Type RASubaru WRX STI tS Type RASubaru WRX STI tS Type RA
Subaru heeft z'n WRX STI in een extra sportief jasje gestoken. Het beestje is tS Type RA gedoopt. Helaas voor ons blijft-ie voorbehouden aan de Japanse markt.

De WRX STI is op papier een tamelijk bizarre auto. Neem een sedan, leg er een 2,5-liter turboblok in, geef 'm vierwielaandrijving en laat de technici van Subaru's STI-afdeling er een paar uur aan sleutelen. Het resultaat is een extreme sedan die voor een prijskaartje van maar liefst zeventig mille van eigenaar wisselt. Dat het allemaal nóg stoerder kan, bewijzen de Japanners met de tS Type RA.

De speciale uitvoering gaat vandaag in de verkoop, al blijft-ie voorbehouden aan de Japanse markt. De sportafdeling van Subaru heeft enige dagen besteed aan het afstellen van het onderstel. Zodoende moet de WRX nóg harder de hoek om willen gaan. De bakverhoudingen zijn aangepast waardoor-ie rapper door z'n verzetten moet gaan. Bovendien worden nieuwe Brembo remschijven en -blokken gemonteerd. Het chassis is nét iets stijver en voor extra dikke uitstraling worden speciale badges en details gemonteerd. De zijspiegels zijn op elke uitvoering zwart gespoten en de kleur Tangerine Orange Pearl wordt tijdelijk toegevoegd aan de WRX-optielijst.

Eveneens nieuw is het NBR-Challenge Package. Dit Nürburgring Race-pakket voegt een koolstofvezel achterspoiler toe, speciale 18-inch wielen van BBS en met Alcantara beklede kuipstoeltjes van Recaro.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (29)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.