Subaru gast door in Verenigde Staten
Het opperhoofd van Subaru's Amerikaanse marketingtak, Dean Evans, heeft tegenover Automotive News verkondigd dat er in 2015 zomaar een half miljoen Subaru's aan de man kunnen worden gebracht.
Sterker nog, volgens de planning worden er dit jaar 410.000 tot 420.000 auto's verkocht, maar er zou vraag zijn naar nog 20.000 auto's extra. Subaru heeft die lijn doorgetrokken, en is voornemens om de teller binnen twee jaar op een half miljoen te krijgen. De Japanners zijn ongetwijfeld verguld met hun Amerikaanse verkopen, want die worden alsmaar beter. In de eerste acht maanden van dit jaar vonden 336.441 nieuwe Subaru's een gelukkige eigenaar. Dit is fors meer dan de 281.000 auto's die het merk in dezelfde periode in 2012 verkocht.
Binnen nu en twee jaar zullen een nieuwe Legacy en Outback op de Amerikaanse markt worden onthuld. Ook de onlangs onthulde WRX staat nog altijd op de planning. Mogelijkerwijs krijgt ook de Tribeca, hier sinds 2010 niet meer verkrijgbaar, een opvolger.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

25 jaar geleden volgde teleurstellende Subaru Impreza WRX de legendarische GT Turbo op

Prijzen Subaru Solterra en Subaru Uncharted bekend

Subaru bewijst dat de hot hatch met benzinemotor nog niet dood is

Test: de vernieuwde Subaru Solterra is vooral indrukkend veel sneller



