AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Spectaculair: Aspid GT-21 Invictus
35
Tot nu toe moesten we het met een schimmige teaser doen maar inmiddels zijn de eerste foto's van de GT-21 Invictus opgedoken, de nieuwling van het exclusieve Spaanse merk Aspid.
De Aspid GT-21 Invictus heeft een 450 pk sterke 4.4 V8 van BMW onder de kap, goed voor een 0-100-tijd in minder dan drie seconden, een 0-200-tijd van 10,6 seconden en een topsnelheid van 305 km/h. Dat krijg je met een auto die nog geen 1.000 kg (990 om precies te zijn) weegt. De aandrijfkrachten worden over de 19-inch achterwielen verdeeld door een handgeschakelde zesbak of een 7-traps bak met dubbele koppeling. De GT-21 Invictus, waarvan we eerder een teaser kregen voorgeschoteld, is ontworpen als een 2+2.
Lees ook
Gebruikersreview

BMW Z4 Roadster M40i (2019)
Nieuws

Audi RS5 is een Polo goedkoper dan zijn voorganger

Test: Porsche Cayenne Electric - Turbo is elektrische super-SUV met benzinebeleving
Nieuws

Porsche 911 GT3 RS wordt in één opzicht waarschijnlijk heel anders
Gebruikersreview
