Smart Brabus werpt camouflage af

Smart Fortwo Brabus
Smart heeft in korte tijd de reguliere versies van de Fortwo én Forfour neergezet, maar op de Brabus-versies moeten we nog even wachten. Nu hebben we de Fortwo Brabus echter ook zonder camouflagehuid gespot.

De Smart Fortwo Brabus wordt weer het sportieve topmodel van de reeks. De auto onderscheidt zich in de eerste plaats met z'n uiterlijk van de reguliere versies.

De Brabus-versie heeft twee uitlaatpijpjes, een spoilerlip aan de voorzijde en een andere achterbumper. Ook heeft-ie ander lichtmetaal.

De Forfour Brabus krijgt waarschijnlijk dezelfde motor als de technisch verwante Renault Twingo RS. De kleinere Fortwo krijgt waarschijnlijk een minder potent blok onder de kap met zo'n 110 pk.

Het is niet bekend wanneer Smart de Fortwo Brabus aan het publiek gaat presenteren. De NAIAS in Detroit (januari) of salon van Genève (maart) lijken goede opties.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (13)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.