Slechte rijomstandigheden voor wintersporters
Opgepast
Wintersporters die dit weekend vanuit Oostenrijk en het zuiden van Duitsland terugkeren naar Nederland, moeten rekening houden met moeilijke rijomstandigheden omdat ze mogelijk te maken krijgen met zware sneeuwval. Daarvoor waarschuwt de ANWB.
Vanwege het einde van de kerstvakantie keren veel wintersporters dit weekend terug naar huis. Vooral in Noord-Tirol, het SalzburgerLand, Neder-Oostenrijk en Stiermarken valt naar verwachting vanaf vrijdag veel sneeuw, waarschuwt de ANWB.
De Oostenrijkse zusterclub van de ANWB, de ÖAMTC, verwacht zaterdag al vroeg overbelaste wegen door verkeer vanuit de skigebieden tussen Oostenrijk en Zuid-Duitsland. Een van de grootste knelpunten bevindt zich rond Salzburg, waar dit weekend 20.000 bezoekers worden verwacht bij een skispringwedstrijd zondag in Bischofshofen.
Lees ook

De BMW iX4 wordt een iX3 met een hoekje minder - Vooruitblik

EU-strafheffing Chinese auto’s had precies omgekeerde effect

De Kia EV4 bewijst naast de Renault Scenic dat hij een goede EV is, maar niet in alles beter

Test: Volkswagen ID3 GTX - Met de wetenschap dat er een GTI komt begrijpen we 'm beter
