Skoda presenteert Karoq Scout

Nog meer off-road-look

Skoda Karoq Scout
Opgehoogde, ruigere versies van stationwagens kennen we al enige decennia, maar nu gaat diezelfde trend ook met SUV's aan de haal. Omdat het altijd stoerder kan, presenteert Skoda nu de Karoq Scout.

Je zou zeggen dat SUV's met hun standaard grote bodemspeling, dito wielkasten en hoge koets immuun zijn voor de ophoog- en opruigtrend waar in de loop der jaren zoveel stationwagens en hatchbacks door zijn gegrepen, maar Skoda denkt daar anders over. Eerder moest de grotere Kodiaq er al aangeloven, nu is de Karoq aan de beurt. De C-segment SUV krijgt zilverkleurige 'beschermplaten' (let op de aanhalingstekens), buitenspiegels in dezelfde kleur, speciale 18- of 19-inch wielen en de nodige Scout-badges. In het interieur valt vooral de deels bruine bekleding op.

Onderhuids verandert er niet veel, maar vierwielaandrijving is wel standaard. De Karoq Scout wordt leverbaar met de 1.5 TSI met 150 pk, die standaard is gekoppeld aan een DSG-automaat. Dieselen kan met de 2.0 TDI met evenveel vermogen of zelfs een 190 pk sterke variant van diezelfde krachtbron. De Karoq Scout is in oktober voor het eerst te zien, op de autoshow van Parijs.

PRIVATE LEASE Skoda Karoq

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (85)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.