AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Renault wil premium gaan met merk Initial Paris
88
Concerngenoot Nissan heeft al een luxemerk in het portfolio in de vorm van Infiniti, maar ook Renault heeft nu z'n zinnen gezet op een premium merk. Dit moet Initial Paris gaan heten.
Dat heeft Renault-COO Carlos Tavares in een interview met de Franse krant Les Echos gezegd. In het interview zegt Tavares dat Renault voor het einde van dit jaar een definitief besluit neemt over de komst van Initial Paris en/of het opnieuw leven inblazen van Alpine. Als het project groen licht krijgt, dan zal Renault voor de ontwikkeling van de auto's samenwerken met andere autofabrikanten.
Renault heeft bij het maken van deze plannen ongetwijfeld met een schuin oog naar Citroën gekeken. Dat is immers ook een mainstream merk, maar door de introductie van het DS-label kan Citroën toch meespelen in het premiumsegment met z'n grotere winstmarges.
PRIVATE LEASE Renault
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Renault Kangoo E-Tech Advance L2 44 kWh | Nu direct uit voorraad leverbaar met maar liefst 19% Zeeuw & Zeeuw actiekorting + GRATIS upgrade van L1 naar L2 twv € 1400,- |
- 2025
 - 10 km
 
€ 32.998

Renault Kangoo 1.2 TCe Limited|trekhaak|rijklaar prijs|
- 2015
 - 85.107 km
 
€ 11.450

Renault Twingo 1.2-16V Authentique, Airco & radio
- 2010
 - 155.140 km
 
€ 2.445
Lees ook
Praktijkervaring

Praktijkervaring Renault Scenic E-Tech: Auto van het Jaar-waardig?
Achtergrond

De Renault Zoe Preview zag er best lekker uit
Achtergrond

Zoveel exemplaren van de eerste Renault Espace en Chrysler Voyager zijn er nog
Nieuws

Dit zijn de vijf goedkoopste occasions van eerste eigenaar en met lage kilometerstand
Nieuws


