Renault Twin'Run naar VKV City Racing

Renault Twin'Run
Zondag 31 augustus wordt het centrum van Rotterdam weer op z'n kop gezet tijdens de VKV City Racing. De organisatie heeft het voor elkaar gekregen om de buitenissige Renault Twin'Run Concept door de stad te mogen jagen.

In mei vorig jaar gaf Renault met de Twin'Run eigenlijk al bloot hoe de nieuwe Twingo eruit zou komen te zien. Wat het felblauwe studiemodel vooral onderscheidt van de productie-Twingo is de enorme bak vermogen die de kleine Fransman heeft. Van een stadsrakker is met een 3,5-liter V6 met 320 pk achter de voorstoelen natuurlijk absoluut geen sprake meer.

Tijdens de VKV City Racing zal de Twin'Run - die net als de Twingo, Clio en Captur door Laurens van den Acker is getekend - op 31 augustus in Rotterdam de nodige aandacht op zich vestigen. Het gebeurt namelijk niet elke dag dat je een opgepompte A-segmenter onder begeleiding van een enorme bak kabaal in 4,5 seconden naar de 100 km/h ziet schieten. Zijn topsnelheid ligt overigens op 250 km/h, al betwijfelen we of de Twin'Run die snelheid in het centrum van Rotterdam zal halen.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (25)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.