Rallycoureur Ken Block omgekomen

Topcoureur omgekomen

Ken Block

Het nieuwe jaar start met een droevig bericht. Rallycoureur en automobiele stuntpiloot Ken Block - onder meer bekend van de Gymkhana-video's - is om het leven gekomen tijdens een tragisch ongeluk.

Amerikaanse media melden dat Ken Block om het leven is gekomen tijdens een ongeluk met een sneeuwscooter. De sneeuwscooter zou achterover zijn geslagen en bovenop Block zijn gevallen. Ken Block is 55 jaar geworden. Het Wasatch Country Sherrif's Office in de Amerikaanse staat Utah waar het ongeluk plaatsvond, heeft het tragische nieuws naar buiten gebracht.

Ken Block ken je wellicht van de Gymkhana-video's waarin de scheurneus zijn rijvaardigheid op de meest bizarre manieren tentoonspreidt. Daarnaast is Block bekend als professioneel rallycoureur voor Hoonigan Racing Division. In 2018 reed Ken Block zijn laatste WRC-rally.

Lezersreacties (29)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.