AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Porsche 911 Turbo Cabrio modeljaar 2009 rijdt rond
20
Uiteraard is er op de valreep van deze werkweek ook nieuws rond de Porsche 911. Dit zijn vandaag geschoten beelden van de 911 Turbo Cabriolet, die geheel stijl met de Carrera gefacelift wordt.
De 911 Turbo krijgt dezelfde gewijzigde achterlichten als de andere Elfers en ook de neuspartij oogt weer fris dankzij LED-verlichting. Wijzigingen die je kon verwachten, en het zal niet lang meer duren eer Porsche de eerste beelden van de vernieuwde Turbo en Turbo Cabriolet vrijgeeft. Verder ligt het in de lijn der verwachting dat het 3.6 biturbo boxerblok directe inspuiting krijgt. Het vermogen zal naar ongeveer 495 pk gaan en we hoeven niet raar op te kijken als Porsche met een persbericht naar buiten treedt waarin wordt aangekondigd dat de nieuwe 911 Turbo met directe inspuiting zuiniger is. Ook zal de PDK-transmissie met dubbel koppeling waarschijnlijk zijn intrede doen in de supersnelle 911. Maar officieel bevestigd is dat nog niet.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Porsche 911 Turbo S: tweede hybride 911 is sterkste 911 ooit [+VIDEO]
Achtergrond
In de jaren 70 probeerde Porsche de 911-rijder al aan de (half-)automaat te krijgen
Nieuws
Porsche 911 GTS-rijders kunnen niet zomaar op vliegvakantie gaan
Reportage
Waarom dit prototype Porsche 911 Turbo S Leichtbau meer dan €1,5 miljoen waard is
Nieuws