AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Peugeot: Facebook voor autodelen
Peugeot gebruikt met het nieuwe EcoSharing-initiatief de internetsite Facebook om het autodelen te promoten.
Peugeot grijpt de Europese Week van de Mobiliteit aan voor de lancering van EcoSharing. Daarbij worden via Facebook autodeel-afspraken gemaakt. Reizigers stemmen met elkaar een locatie en een route af en vervolgens kan een afspraak worden gemaakt om met elkaar mee te liften. Ook moet worden aangegeven hoeveel plaatsen er beschikbaar zijn in de auto.
Het initiatief hoort bij het Bleu Lion-programma van Peugeot waaronder alle milieubeschermende maatregelen vallen die het merk ontplooit.
Plaats een reactie








