Peugeot 207 SW bijna klaar

Peugeot 207 SW Outdoor
Peugeot komt met een stationwagenversie van de 207. Op de autobeurs in Genève staat alvast de 207 SW Outdoor. Die is voorzien van een stoere look, maar verder gelijk aan de nieuwe kleine stationwagen.
Peugeot komt met een stationwagenversie van de 207. Op de autobeurs in Genève staat alvast de 207 SW Outdoor. Die is voorzien van een stoere look, maar verder gelijk aan de nieuwe kleine stationwagen.
De Peugeot 207 SW heeft duidelijke karaktertrekken van de 407 SW en de 1007 – de zijruiten die doorlopen tot de achterpanelen en de spitse punt waarin het ruitje eindigt, vinden we ook bij die modellen terug. De Oudoor concept car is voorzien van zaken als extra verchroomde dakrails en spatbordverbreders. Verder zijn de bumpers verstevigd en is er een beschermplaat onder de achterzijde van de auto. Dat soort details vervallen voor het productiemodel – ze horen bij het avontuurlijke studiemodel. Ook heeft de auto een glazen dak – wellicht zien we dat wel terug op de uiteindelijke SW.
De 207 SW Outdoor heeft een lengte van 4,15 meter; daarmee is hij twaalf centimeter langer dan de hatchback. De wielbasis is met 2,54 meter gelijk aan die van de drie- en vijfdeurs. Waarschijnlijk staat rond juli de 207 stationwagen bij de dealers.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.