AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Oververzekerde autorijder betaalt 300 euro te veel
17
Oververzekerde autobezitters betalen gemiddeld 300 euro per jaar te veel. Ze hebben dubbele en te hoge dekkingen en betalen veel premie door niet over te stappen. Dat blijkt uit onderzoek van vergelijkingssite Verzekeringssite.nl.
Autobezitters hebben vaak een te hoge dekking in vergelijking met de leeftijd van de auto. Daarnaast heeft ruim 35 procent een schade inzittendeverzekering en een ongevalleninzittendeverzekering die elkaar grotendeels overlappen.
Een kwart van de autorijders is lid van de ANWB of Routemobiel, terwijl de verzekering ook pechhulp dekt. Een merendeel heeft ook nog eens recht op mobiliteitsservice via de autodealer.
Meer dan de helft van de ondervraagden heeft een autoverzekering met rechtsbijstand en een rechtsbijstandverzekering met een module verkeer.
Lees ook
Op Zoek Naar

Eigenlijk bizar dat je zo veel auto koopt voor €25.000: dikke, Duitse elektrische SUV's

De Mazda 6e moet het ook tegen de BYD Seal hebben van ruimte en materiaalgebruik
Nieuws

Met deze EV-banden komt je elektrische auto tot 10 procent verder, aldus de fabrikant
Nieuws

Vrachtwagenchauffeurs rijden al langzamer om dure diesel
Nieuws
