AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Opel Astra Cabrio komt in 2013 uit Polen
40
Opel is bezig om de Astra-familie flink uit te breiden. Na de Sports Tourer en een driedeurs versie komt er ook een cabrioversie, heeft het Duitse merk nu bevestigd.
Opel meldt vandaag dat de Astra Cabrio vanaf 2013 van de band rolt in het Poolse Gliwice. Dat komt overeen met wat wij eind 2010 al meldden op basis van berichten uit het Duitse Handelsblatt. Maar nu is het dus Opel zelf dat dit nieuws officieel onderschrijft.
De Opel Astra Cabriolet wordt ontwikkeld door Magna. Dat Canadees-Oostenrijkse bedrijf deed tijdens de crisis nog een poging deed Opel over te nemen van GM. Onder de kap profiteert de auto uiteraard van de motorentechniek van de huidige Astra, dus dat betekent 1,4- en 1,6-liter turbo benzinemotoren en 1,3- en 1,7-liter turbodiesels. In tegenstelling tot de Golf Cabriolet krijgt de Astra Cabrio zeer waarschijnlijk weer een stalen klapdak.
PRIVATE LEASE Opel Astra
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Opel Astra Wagon 1.6 Essentia
- 2005
- 254.456 km
€ 1.399

Opel Astra Business Edition - Hybrid | AGR-gecertificeerde bestuurdersstoel en Winterpakket | Achteruitrijcamera | Adaptive Cruise Control
- 2025
- 10 km
€ 38.648

Opel Astra Business Edition - Hybrid | 17'' Diamond Cut Lichtmetalen wielen | AGR-gecertificeerde bestuurdersstoel en Winterpakket | Achteruitrijcamera
- 2025
- 10 km
€ 38.293