Ook elektrische Rolls-Royce Spectre niet veilig voor Novitec
Sinister en op putdeksels
Tuner Novitec richt zich maar wat graag op modellen die van nature al weinig bescheiden zijn. Dat bewijst het maar weer eens met de aanpak van de elektrische Rolls-Royce Spectre.
Wie het genoegen heeft om bij Rolls-Royce te kunnen winkelen en zijn aandacht vestigt op een Spectre, kan zich voorbereiden op enige uren configuratiepret. Net als elke andere auto van het merk is de Spectre tot in het kleinste detail volledig aan je smaak aan te passen. Wie om welke reden dan ook niet tevreden is met wat de Engelsen te bieden hebben, kan zijn elektrische coupé voortaan bij tuner Novitec langsbrengen.
De Rolls-Royce Spectre is op speciaal, 24-inch metend lichtmetalen wielen van Vossen te zetten; sloffen met een opvallend dicht ontwerp. Novitec levert een verlagingsset die de Spectre tot 3,5 centimeter dichter tegen het asfalt legt. De Duitse tuner monteert verder onder meer koolstofvezel extraatjes, zoals een voorlip, sideskirts en een achterspoiler. Uiteraard is het interieur van de Spectre volledig vol te hangen met leer in kleur naar keuze.
Van motorische aanpassingen is geen sprake en dat betekent dat ook Novitecs Spectra twee samen 584 pk sterke elektromotoren heeft, goed voor een 0-100-sprint in 4,5 seconden. Bepaald niet gek voor een 5,45 meter lange en bijna 3.000 kilo zware coupé.
Had je deze auto's al gezien?

Rolls-Royce Spectre | URBAN 24" | Massage | Starlight | Bespoke Audio | Illuminated Grille |
- 2024
- 751 km

Rolls-Royce Spectre Novitec Spofec Emerald Green Vossen 24" AWD 102 kWh 1of1
- 2024
- 2.800 km

Rolls-Royce Spectre 23INCH+LAUNCH PACK+PINSTRIPE+SHOOTING STAR HEADLINER
- 2024
- 9.550 km