Ook Audi A1 naar de plastisch chirurg

Audi A1 facelift spyshots
Audi A1 facelift spyshotsAudi A1 facelift spyshotsAudi A1 facelift spyshotsAudi A1 facelift spyshotsAudi A1 facelift spyshotsAudi A1 facelift spyshots
Audi rijdt momenteel rondjes met een gefacelifte A8. Nog voor we die zonder camouflage hebben kunnen spotten, krijgen we een andere opgefriste Audi voor de kiezen. Vandaag is het de beurt aan de A1.

Onze spionagefotograaf heeft een gecamoufleerde A1 voor de lens gekregen. Audi's kleinste is nog behoorlijk ingepakt, maar we kunnen al wat wijzigingen ontdekken. Audi heeft van de gelegenheid gebruik gemaakt om de gefacelifte A1 meteen maar in een dikke jas uit te laten. We zien er eentje die meteen opvalt door z'n stoere wieltjes en het tweetal dubbele uitlaten aan de achterzijde.

Het is niet ondenkbaar dat we hier de S1-versie op het asfalt zien. Onder de kap? Ongetwijfeld rond de 220 tot 230 pk. Het prototype heeft een forse bumper met grote openingen en de grille is opgebouwd uit grotere sleuven. Verder lijken de koplampen iets anders getekend te zijn. Hetzelfde geldt voor de invulling van de achterlichtunits, die meer horizontaal gerichte lijnen laten zien. We verwachten de aangescherpte A1 volgend jaar op de markt, ook de opgepompte versie - die we onlangs als Sportback tegenkwamen - moet dan z'n gezicht laten zien.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (26)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.