Nu officieel: de nieuwe Subaru WRX STI
Nee, de aanduiding Impreza zit er (nog steeds) niet meer op - ook voor de Amerikaanse markt is die illustere modelnaam komen te vervallen. Vers onthuld pronkt de nieuwe Subaru WRX STI momenteel op de NAIAS in Detroit.
Voorzien van een 2,5-liter viercilinderboxer met turbo beschikt deze nieuwe, uit de rallysport voortgekomen rakker over 305 pk bij 6.000 toeren per minuut en pakweg 393 Nm vanaf 4.000 toeren. De krachtbron is zowel lichter als stijver gemaakt, in samenspel met het ten opzichte van zijn voorganger versterkte chassis.
De wielbasis van de auto is met 25 millimeter iets langer geworden, wat volledig ten goede komt aan de beenruimte van de achterpassagiers. Verder benadrukt Subaru hoeveel testwerk er gemoeid was bij de ontwikkeling van de nieuwe WRX STI, inclusief de nodige kilometers op hoge snelheid over de Nürburgring.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Subaru WRX 2.5 T Sport Executive | Xenon | SI-Drive | Cruise-control | AUX-CD | Clima | NL auto | 1e eigenaar!! | Subliem uitgevoerde en perfect onderhouden WRX STI!!
- 2011
- 135.144 km

Subaru WRX Impreza 2.5 | Zeer net | Vol | Pano | Leder
- 2015
- 43.399 km

Subaru WRX 2.5T Sport AWD / 301 PK / Camera / Keyless
- 2015
- 97.675 km
