AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuwe spoilersets voor Porsche 911
Porsche heeft twee nieuwe spoilersets ontwikkeld, een Turbo Aerokit voor de geblazen 911 en een Aerokit Cup voor de 'gewone' Carrera's.
De Turbo Aerokit geeft de 911 Turbo meer downforce. Voor krijgt de snelle bolide een aangepaste spoiler, achterop prijkt een grotere spoiler. Het extra spoilerwerk moet de lift bij de voor- en achteras verder beperken en de Turbo nog dichter naar het asfalt drukken bij hoge snelheden. Bovendien ziet het er wel indrukwekkend uit, zo'n enorm boekenrek achterop.
De Aerokit Cup is een spoilerpakket voor de 911 Coupé, waarbij de auto grotere luchtinlaten voor krijgt en achterop zit eveneens een grote spoiler. Beide pakketten worden binnenkort leverbaar, op dit moment kan de importeur nog niet zeggen wat ze gaan kosten.
Plaats een reactie
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

AutoWeek 2025: 'Dit is de beste innovatie bij auto's met verbrandingsmotor'

Porsche 911 Carrera (1985) - Op de rollenbank
Nieuws

Porsche 911 T-Hybrid blijkt toch wat geschikter voor langdurige stilstand
Nieuws

Ter ere van Ferdinand Alexander: Porsche 911 GT3 90 F. A. Porsche
Nieuws



