Nieuwe Honda NSX: nog heel even geduld

Honda NSX teaser
Honda NSX teaserHonda NSX teaserHonda NSX teaserHonda NSX teaserHonda NSX ConceptHonda NSX Concept
Voor je gevoel heb je de nieuwe Honda NSX al honderd keer voorbij zien komen maar dat betrof telkens nog een concept-car. In januari wordt in Detroit na drie jaar dan eindelijk het productiemodel onthuld.

Als de nieuwe Honda NSX op 12 januari officieel wordt gepresenteerd op de NAIAS-autoshow in Detroit, is het precies drie jaar geleden dat we voor het eerst kennismaakten met de concept-car die de blauwdruk vormt voor Honda's nieuwe supersportwagen (Acura in de VS). Om ons alvast op te warmen voor de onthulling, heeft Honda vier teaserfoto's de wereld in gestuurd.

Begin deze maand werd duidelijk dat de NSX - die wordt gebouwd in het nieuwe Performance Manufacturing Center in Marysville, Ohio - in Engeland op voorhand al is uitverkocht. De nieuwe NSX heeft een hybride-aandrijflijn aan boord, waarbij een twinturbo-V6 samenwerkt met twee elektromotoren. Die laatste nemen de voorwielen voor hun rekening, waardoor het een vierwielaandrijver wordt.

Lezersreacties (37)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.