AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuw: Ford Mondeo ST220
Ook de nieuwe Ford Mondeo ST220 zal op de show in Frankfurt debuteren en al snel te koop zijn. Het getal na ST staat ook hier voor het aantal pk's.
Ook de nieuwe Ford Mondeo ST220 zal op de show in Frankfurt debuteren en al snel te koop zijn. Het getal na ST staat ook hier voor het aantal pk's.
Het getal na ST staat ook hier voor het aantal pk's. Die worden in het geval van de Mondeo op de been gebracht door een Duratec 3-liter V6 met vier kleppen per cilinder; goed voor een nul tot honderdsprintje van 7,4 s. De ST220 staat 15 mm lager dan z'n 'gewone' broertjes, op 18-inch, 16-spaaks aluminium velgen. Hij ziet er lekker stoer uit met z'n spoilers rondom en dubbele knalpijpen. Je zit ongetwijfeld riant in de - zwarte, zwart/rode of zwart/grafiet - leren Recaro's. De ST220 is begin 2002 in alle varianten leverbaar: vierdeurs, vijfdeurs en wagon.
(Damiaan Hage)
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Ford
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Ford Mondeo Wagon 1.8-16V – 2003 – 586.777 km - Klokje rond
Nieuws

Ford richt pijlen op betaalbare elektrische auto's, hybrides en pick-ups
Nieuws

Grote elektrische Ford-flop wordt vervangen door model met benzinemotor
Nieuws

Renault en Ford: ‘Chinese merken vormen ook een bedreiging voor bedrijfsauto’s’
Nieuws






