Mitsubishi e-Volution Concept beter in beeld
Rijles achteraf
Mitsubishi laat meer weten over de e-Volution Concept die het merk heeft klaar heeft staan voor de Tokyo Motor Show. De Japanners laten eveneens meer van het studiemodel zien.
Tot op heden wisten we alleen dat de e-Volution een slimme EV zou worden, verpakt in de vorm van een SUV-coupé. Mitsubishi laat nu weten dat het studiemodel over drie elektromotoren beschikt, waarvan er twee op de achteras en één op vooras een plek hebben gekregen.
Daarnaast rust Mitsubishi de e-Volution uit met een zekere vorm van kunstmatige intelligentie. Een hele rits sensoren staat in verbinding met de centrale computer van de auto. De sensoren scannen onder andere het wegdek en passen het karakter van de aandrijflijn en het onderstel daarop aan. Verder is er slimme software aanwezig die de rijvaardigheid van de bestuurder registreert en op basis daarvan een trainingsprogramma schrijft, dat via een groot scherm kan worden gevolgd. Er zou ook met de computer kunnen worden gesproken. De software herkent vervolgens met wie hij een gesprek heeft. Zaken als klimaatregeling, verlichting en bijvoorbeeld de ruitenwisser laten zich ook met de stem bedienen.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
PRIVATE LEASE Mitsubishi
Lees ook

'Navigatieweergave in display van mijn Mitsubishi Colt werkt niet en dat is non-conforme levering'

Ze zijn niet mooi en uit de gratie maar daardoor kun je nu wel voor €3.000 lente vieren

Wie schudt deze Mitsubishi Galant wakker? - Liefhebber gezocht

Aan deze jaren 70-coupés zie je waarom Japanse merken kopieergedrag verweten werd




