AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mitsubishi opent dit jaar nieuw software-innovatiecentrum
Investeren in veiligheid en elektrificatie
4
Mitsubishi kondigt voor dit jaar de opening van een nieuw ontwikkelingscentrum aan. De fabriek in Tokio wordt gespecialiseerd op het gebied van nieuwe software.
In Mitsubishi’s nieuwe software-innovatiecentrum gaan ingenieurs volop aan de slag met nieuwe preventieve veiligheidsvoorzieningen en elektrificatie van toekomstige modellen. Ook staan autonome functies en connectiviteit hoog op de agenda. Het nieuwe ontwikkelingspunt wordt volgens het merk een verlengstuk van de al bestaande ontwikkelingsafdeling die op dit moment werkzaam is in de Japanse Okazaki-fabriek.
Het merk kiest voor Tokio als vestigingspunt om de werkplek aantrekkelijk te maken voor internationaal en jong talent. Het gebouw moet later dit jaar al zijn deuren openen.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
PRIVATE LEASE Mitsubishi
Lees ook
Vraag en Antwoord

'Navigatieweergave in display van mijn Mitsubishi Colt werkt niet en dat is non-conforme levering'
Op Zoek Naar

Ze zijn niet mooi en uit de gratie maar daardoor kun je nu wel voor €3.000 lente vieren
Nieuws

Wie schudt deze Mitsubishi Galant wakker? - Liefhebber gezocht
Vergelijkende test

Aan deze jaren 70-coupés zie je waarom Japanse merken kopieergedrag verweten werd
Nieuws




