Mercedes GLA Edition 1: introductiefeestje

Mercedes-Benz GLA-klasse Edition 1
Mercedes-Benz GLA-klasse Edition 1Mercedes-Benz GLA-klasse Edition 1Mercedes-Benz GLA-klasse Edition 1Mercedes-Benz GLA-klasse Edition 1Mercedes-Benz GLA-klasse Edition 1Mercedes-Benz GLA-klasse Edition 1Mercedes-Benz GLA-klasse Edition 1
De Mercedes GLA verschijnt binnenkort in de showroom, en om zo veel mogelijk mensen naar die plek te krijgen komt Mercedes met een introductieversie: de Edition 1.

De Edition 1 is gebaseerd op het uitrustingsniveau Urban, die zich door stoere versiering als 'bodembescherming' en dakrails onderscheidt van de rest. De Edition 1 voegt er een heel arsenaal opsmuk aan toe: xenonverlichting, zwarte AMG-velgen in de maat 19 inch, een zwarte lamel in de grille, zwarte buitenspiegels, zwarte sierlijsten en donker getinte achterramen. Wie denkt de hele auto dan ook maar in het zwart te bestellen heeft pech: de Mercedes GLA Edition 1 komt er alleen in twee tinten grijs, wit of bruin.

Ook aan de binnenzijde is de Edition 1 zeer uitgebreid aangekleed met allerlei aluminium- en RVS-onderdelen, speciale stoelen, leren bekleding in de kleur 'nootbruin' en een licht- en zichtpakket.

De GLA is vanaf november te bestellen, de Edition 1 zal alleen het eerste jaar leverbaar zijn. Prijzen van het model, en dus ook van het feestpakket, zijn nog niet bekend. Van de CLA was er ook een Edition 1: bij die auto kostte de uitvoering zo'n 6.500 euro meer dan de basisversie.

PRIVATE LEASE Mercedes-Benz GLA

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (19)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.