Mégane RS Red Bull komt toch via Renault
Renault heeft de Mégane RS in een gelimiteerd jasje gestoken. De Red Bull Racing RB8-uitvoering is een knipoog naar de Formule 1-wagens van het Red Bull-team. Aanvankelijk zou Renault het actiemodel niet naar Nederland halen. Renaultsport-specialist Kerhof en Visscher dook er echter bovenop en besloot de auto zelf maar hier te gaan leveren.
Dat moet geknaagd hebben bij Renault. Zodoende heeft de Nederlandse importeur ervoor gekozen om de opgetuigde Mégane toch naar ons koude kikkerlandje te halen. De auto is tot en met 23 augustus te bestellen, neem wel 41.990 euro mee naar de Renault-dealer. Op technisch vlak veranderde er niets aan de RS. Dat betekent dat-ie over een geblazen 2.0-liter turboblok beschikt die er 265 pk uit perst. Een sprintje naar de 100 km/h is in 6 seconden gepiept, z'n topsnelheid ligt op 254 km/h.
PRIVATE LEASE Renault Mégane
Had je deze auto's al gezien?

Renault Mégane Estate 1.3 TCe Limited LED | Carplay | Keyless | Trekhaak | Navi | Clima | DAB | Cruise | PDC | LMV
- 2019
- 117.822 km

Renault Mégane Estate 140pk TCe Business Edition One Automaat Camera | Climate | Cruise | Navi | Parkeersens. v+a | Stoel-/stuurverw.
- 2021
- 77.258 km

Renault Mégane Estate 130pk TCe Zen Automaat Cruise | Climate | Navi | Parkeersens. v+a | Trekhaak
- 2017
- 39.267 km