Meer foto's Toyota RAV4
Hoewel we gisteren al een uitgebreide blik op het uiterlijk van de nieuwe RAV4 konden werpen wordt er met de nieuwe foto's nog meer duidelijk. Vooral op de flanken valt op dat de auto er door de hoog oplopende raamlijn en de krappere wielkasten een stuk massiever uitziet. Het laatste restje terreinwagen-look, wat bij de huidige RAV4 al fors minder werd toen het reservewiel van de achterklep verdween, is er nu wel af. Geheel in lijn met concurrenten als de Mazda CX-5 en de Kia Sportage is de Toyota wat meer een 'cross-over' en wat minder een SUV.
Waar we bij gelekte foto's van een Aziatische auto doorgaans de Amerikaanse versie zien gaat het hier gewoon om de uitvoering zoals wij die krijgen. Het lijkt er dus op dat de auto exact zoals hij hier te zien is in de Nederlandse showrooms komt te staan.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Toyota RAV4 2.5 Hybrid AWD Style | Trekhaak | Dodehoek | Apple Carplay / Android Auto | Leder | Stoel-/stuurverwarming | Keyless | Adaptive Cruise | Clima | Parkeersensoren voor/achter | Camera | LED | 17 inch
- 2022
- 78.437 km

Toyota RAV4 2.5 Hybrid Comfort | Trekhaak | Lederen Bekl. | Stoelverw. |
- 2020
- 84.989 km

Toyota RAV4 2.5 Hybrid Active | Adaptive Cruise |
- 2021
- 38.948 km
Lees ook

Test Toyota RAV4 (2026) – Verder verfijnd, maar toch een rafelrandje

Vooral Japanners en max 60 km/h: waarom Groenland het opmerkelijkste autoland ter wereld is

Toyota opent aanval op autodieven

Ook de nieuwe Plug-in hybride Suzuki Across is een Toyota RAV4
