Mazda toont vernieuwde 6 en CX-5 in Los Angeles

Mazda CX-5 facelift
Mazda gebruikt de LA Auto Show voor meer dan alleen de onthulling van de CX-3. Ook de vernieuwde CX-5 en 6 beleven er hun wereldprimeurs.

Dat heeft het Japanse merk vandaag bevestigd. Verwacht geen wereldschokkende wijzigingen: eerdere spyshots van de Mazda CX-5 bewezen dat het uiterlijk slechts op details wijzigt. Ook bij de 6 (op foto 3 de huidige versie) verwachten we niet dat Mazda al te ingrijpende dingen gaat doen.

Er is weinig reden om te verwachten dat er onderhuids wel een revolutie plaats gaat vinden. Beide modellen hebben al de beschikking over het volledige pakket SkyActiv-voorzieningen en de nieuwe 1,5-liter turbodiesel lijkt te klein voor deze auto's.

Waarschijnlijker is dat Mazda nieuwe veiligheidsvoorzieningen en hulpsystemen beschikbaar gaat maken voor z'n modellen. Op de LA Auto Show, die op 18 november z'n deuren voor de pers opent, komen we meer te weten.

In maart 2015 komen de vernieuwde auto's bij de Mazda-dealer te staan, verwacht de importeur.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.