Lexus LBX
Lexus LBXLexus LBXLexus LBXLexus LBXLexus LBX
 
Nieuws

Lexus LBX: de kleinste Lexus is nu duizenden euro's goedkoper

Nauwelijks duurder dan vergelijkbare Toyota Yaris Cross

De kleinste en voordeligste Lexus die je kunt kopen is vanaf nu goedkoper. We hebben het dan natuurlijk over de hybride Lexus LBX. Die is nu nog maar nauwelijks duurder dan een vergelijkbare Toyota Yaris Cross!

Lang was de UX de kleinste Lexus die je kunt kopen, maar sinds 2023 is die titel voorbehouden voorbehouden aan de Lexus LBX. Dat premiumneefje van de Toyota Yaris Cross. In tegenstelling tot die Yaris Cross is de LBX in Nederland geen hardloper. Waar er vorig jaar van de Yaris Cross in Nederland bijna 7.000 stuks zijn geleverd, bleef de LBX op ruim 500 registraties steken. Daar speelt de prijsstelling natuurlijk een rol in. De Yaris Cross is er met 116 pk vanaf €31.895 en kost als Hybrid 130 €34.995. De Lexus LBX is er enkel met 136 pk sterke hybride aandrijflijn en kostte minimaal €37.995. Kostte, inderdaad. Hij is vanaf nu goedkoper!

Lexus LBX

Lexus LBX: deze knallende kleur heeft geen meerprijs.

De naamloze instapuitvoering van de Lexus LBX heeft voortaan een naam: Preference Edition. De Lexus LBX Preference Edition heeft exact dezelfde uitrusting als de vorige instapper, maar is €2.000 goedkoper. Dat levert de Lexus LBX een nieuwe vanafprijs op van €35.995. Daarmee is de LBX nauwelijks nog duurder dan de Yaris Cross met de sterkste en dus meest vergelijkbare aandrijflijn. Het prijsverschil tussen de twee modellen bedraagt nog maar €1.000, in het voordeel van de Toyota.

De rest van het leveringsgamma is ongewijzigd, al verdwijnt de Business Line-uitvoering. Opnieuw is de Lexus LBX er ook als Elegant, Emotion, Relax, 35th Edition en Cool. De prijzen van die uitvoeringen zijn ongewijzigd.

Lees ook

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.