AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Land Rover G4 Challenge gaat niet door
10
De Land Rover G4 Challenge gaat in 2009 niet door. Het merk wil het geld gebruiken voor de productintroducties van het volgende jaar.
Ook Land Rover past de plannen aan de economische crisis aan. De G4 Challenge, een avonturenrit die over vier continenten voert, gaat volgend jaar daarom niet door. "Eén van de gevolgen van de crisis is dat we financiële prioriteiten moeten stellen. Daarbij krijgen productintroducties voorrang," vertelt Phil Popham, managing director van Land Rover.
Eén van de doelen van de G4 Challenge was om de komende twee jaar 1 miljoen pond in te zamelen voor het Rode Kruis. Volgens Land Rover komt de samenwerking met dit goede doel door het schrappen van de G4 Challenge niet in gevaar.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Land Rover Range Rover Sport 5.0 V8 SVR|1e Eig|Kuipstoel|Pano|Soft Close|DAB|Full Option|Dealer Onderhouden
- 2019
- 109.950 km
€ 74.911

Land Rover Range Rover 5.0 V8 Autobiography|Org NL|2e Eig|Vogue|Pano|Meridian|Trekhaak|Soft Close|DAB|Dealer Onderhouden
- 2015
- 188.000 km
€ 44.911

Land Rover Defender 3.0 D300 110 MHEV X-Dynamic HSE | Verhoogde luchtinlaat | Elektrische trekhaak | Luchtvering |
- 2024
- 17.182 km
€ 108.840