AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Lamborghini krijgt nieuw logo

Subtiel gemoderniseerd

Lamborghini Revuelto

Net toen je dacht dat de reeks logovernieuwingen van de afgelopen jaren compleet was, kwam Lamborghini nog met een nieuw beeldmerk om de hoek kijken.

De afgelopen jaren hebben tal van merken nieuwe logo's gepresenteerd. Vaak zijn het versimpelde, meer '2D'-achtige weergaven van de eerdere emblemen. Soms gaat het verder, zoals bij Peugeot en Citroën, die teruggrijpen op beeldmerken uit een ver verleden. Lamborghini haakt nu nog even aan bij het vernieuwingsfeestje en gaat voor de eerste aanpak.

Het nieuwe logo van Lamborghini.

We zien het bekende embleem van het Italiaanse sportautomerk, maar dan een wat vereenvoudigde en 'plattere' weergave. De stier is nu een verder vereenvoudigde vectortekening en verder zijn alle getekende reflecties uit het logo verdwenen. De van oorsprong gouden accenten zijn voortaan wat fletser van kleur. Het is nog niet helemaal helder wanneer het nieuwe logo op de auto's verschijnt.

Lezersreacties (8)

Reageren