Lamborghini herontdekt zijn verleden

Lamborghini Polo Storico Restauration Center
Lamborghini Polo Storico Restauration CenterLamborghini Miura Roadster 1968Lamborghini Miura Roadster 1968Lamborghini Veneno Roadster 2013Lamborghini Veneno Roadster 2013
Lamborghini heeft zijn restauratiecentrum een nieuwe naam gegeven: Polo Storico. Een belangrijk nieuw onderdeel ervan is het Archivio Storico Lamborghini, dat documentatie en fotomateriaal bevat van alle ooit gebouwde Lambo's.

Veel klassiekernieuws rondom de Techno Classica-beurs in Essen. Ditmaal schijnt Lamborghini een extra fel lampje op het verleden in de vorm van een herlancering van het restauratieprogramma. Dat heet tegenwoordig Polo Storico en biedt eigenaren van klassieke Lambo's de gelegenheid om hun auto te onderhouden, repararen of restaureren met originele onderdelen.

Een nieuw onderdeel van de Polo Storico in Sant'Agata Bolognese is het Archivio Storico Lamborghini, een historisch archief dat bestaat uit documentatie, fotomateriaal en andere publicaties van oude Lamborghini's, evenals technische schema's en informatie over bijvoorbeeld de verschillende leersoorten en in- en exterieurkleuren.

Op Techno Classica in Essen laat Lamborghini onder het kopje 'One-off Roadsters' de Miura Roadster uit 1968 (foto 3 en 4) en de Veneno Roadster uit 2013 (foto 5 en 6) zien. Mocht je willen gaan, wees dan snel; morgen is de laatste dag van de show!

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.