AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Kritiek EU op Duitse tolplannen
23
EU-Commissaris Siim Kallas van Transport heeft kritiek geleverd op de Duitse tolplannen van Transportminister Alexander Dobrindt.
De combinatie van korting op wegenbelasting voor Duitse weggebruikers en de invoering van tol leidt tot ,,discriminatie op basis van nationaliteit'', aldus Kallas volgens de Duitse krant Bild dinsdag.
Het heffen van de tolbelasting mag volgens Kallas ook niet op basis van het land waar een voertuig geregistreerd is. Een verschil in de hoogte van de tol voor Duitsers en buitenlanders zou daardoor niet mogelijk zijn. Het is voor het eerst dat er vanuit Brussel inhoudelijke kritiek wordt geleverd op de Duitse tolplannen.
Lees ook
Nieuws

Peugeot 306 Cabrio van nog geen €3.000 is leuk voor wie wél een cabrio wil - Liefhebber Gezocht
Nieuws

Nieuwe BMW 3-serie komt gewoon ook als Touring
Nieuws

Nederlandse tankstations zien omzet dalen, drukte over de grens

BMW i3: 900 kilometer bereik voor eerste elektrische 3-serie
Nieuws
