Koning cringe: Opel vernieuwt GSE met ‘OMG!’
Nu met EV's!
Ken je die filmpjes van bedrijven die hun oudere medewerkers een tekst laten voorlezen die zogenaamd door de stagiair is geschreven? Dat gevoel bekruipt ons bij de opfrisbeurt van Opels sportlabel GSE, al gaat daarachter natuurlijk wel nieuws schuil.
“‘OMG!’ – de trendy kreet bij het gevoel als je in een elektrische GSE rijdt”. Het is slechts één van de teksten in het persbericht over het opgefriste GSE-label van Opel. U zult begrijpen dat onze tenen nu ietwat gekromd in onze schoenen zitten, maar we zullen door de marketingpraatjes het nieuws proberen te ontwaren. Dat nieuws mag er best zijn, want Opel houdt vast aan het sportieve GSE-label. Dat wordt zelfs een volgende fase ingeduwd en dat uit zich niet alleen in OMG-kreten en een nieuw lettertype, maar ook in het feit dat we in de toekomst volledig elektrische GSE’s kunnen verwachten.
Ongetwijfeld gaat het om SUV’s en de razendsnelle promotievideo toont het front van een Mokka. Ook de Grandland lijkt ons echter een geschikte kandidaat voor een GSE-behandeling, maar wie zijn wij? Opel belooft emotie, snelheid, sensaties en pret, en binnenkort leren we of het merk die beloftes kan waarmaken.
GSE werd in 2022 geherintroduceerd door Opel en is sindsdien verschenen op de Astra GSE en Grandland GSE. GSe (toen voor ‘Grand Sport Einspritzung ofwel injectie) werd in een veel verder verleden echter ook door Opel gebruikt, onder meer op de Monza.
PRIVATE LEASE Opel
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Opel Corsa 1.2 EcoFlex Selection
- 2014
- 102.859 km

Opel Grandland 1.2 Turbo Hybrid 145pk Aut. GS | Navi | App Connect | Adaptive Cruise | Keyless | 360° Camera | Head-up Display | Matrix LED | Winter Pakket
- 2025
- 14.821 km

Opel Grandland 1.2 Turbo Hybrid 145pk Aut. GS | Navi | App Connect | Adaptive Cruise | Keyless | 360° Camera | Head-up Display | Matrix LED | Winter Pakket
- 2025
- 16.702 km
Lees ook

Opel brengt oranje terug voor de Corsa

‘Stellantis wil Leapmotor-techniek gebruiken voor eigen merken’

Naast de Capri had Ford nog een concurrent voor de Opel Manta: dubbeltest met Taunus Coupé

De Dacia Bigster is duurder dan de Opel Frontera maar je krijgt ook meer auto voor je geld




