Kevin Abbring start in WK-rally Zweden met Hyundai

Hyundai i20 WRC (Abbring)
Tijdens de Rally van Zweden, die meetelt voor het wereldkampioenschap rally (WRC), debuteert Nederlander Kevin Abbring in de hoogste klasse met Hyundai. Hij vervangt indirect de geblesseerde fabrieksrijder Dani Sordo.

Zojuist heeft Hyundai's fabrieksrallyteam bekendgemaakt dat Kevin Abbring de auto bestuurt van het tweede team van het Koreaanse merk tijdens de Rally van Zweden. Tijdens het evenement, dat van 12 tot 15 februari duurt, vervangt Abbring daarmee de Nieuw-Zeelander Hayden Paddon, die op zijn beurt de tweede auto van Hyundai's primaire team zal besturen. Paddon valt namelijk in voor de vaste Spaanse rijder Dani Sordo, die onlangs geblesseerd raakte bij een val met zijn mountainbike.

Onlangs werd Abbring officieel gepresenteerd als fabriekscoureur bij Hyundai voor het WRC. Vorig jaar nam hij deel aan het Europees kampioenschap met Peugeot. Inmiddels is bevestigd dat Abbring in 2015 voor Hyundai sowieso aan vier WK-rally's deelneemt. Daarnaast is hij sinds enige tijd als testrijder bij het Hyundai-team betrokken. De eerste auto van Hyundai's primaire team wordt steevast bestuurd door de Belg Thierry Neuville.

PRIVATE LEASE Hyundai

Lezersreacties (9)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.