Kamervragen over 7% bijtelling Volvo XC90 T8

Volvo XC90 T8
De Volvo XC90 is als T8 goed voor 7 procent bijtelling. Daar is het CDA helemaal niet tevreden mee. Er worden Kamervragen gesteld.

CDA-leden Omtzigt en Van Velvert van CDA hebben Kamervragen voorbereid aan de staatssecretarissen van Financiën en Infrastructuur en Milieu "over het dreigende gat in de begroting door de snel stijgende verkoop van o.a. de Volvo XC90 T8."

De leden willen opheldering over het verbruik van de auto, hoeveel milieuwinst er wordt geboekt en hoe dat in verhouding staat tot de belastingsubsidie. Bovendien willen de leden weten hoeveel de XC90 T8 'de schatkist kost aan gemiste BPM, MRB en bijtelling' en of de staatssecratrissen reden zien om de verhoging van de bijtelling van 7 naar 15 procent versneld in te voeren.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (116)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.