AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Jean Todt stopt als CEO bij Ferrari
9
Jean Todt stopt als CEO bij Ferrari. De Fransman die deze functie sinds oktober 2006 vervult, geeft zijn positie als directeur op, maar blijft wel nauw betrokken bij het bedrijf.
Op de aandeelhoudersvergadering van Ferrari maakte Todt bekend dat hij een andere functie gaat bekleden binnen het bedrijf. Hij wordt vervangen door Amadeo Felisa.
Todt blijft wel president van de Raad van Commissarissen van Ferrari West-Europa en de Aziatisch-Pacifische afdeling van het bedrijf. Daarnaast zal hij Ferrari blijven vertegenwoordigen bij de FIA World Council. Tevens kan hij door Ferrari-president Luca di Montezemelo in gezet worden bij speciale activiteiten.
Todt verklaart dat hij toe is aan iets anders. ,,Ik heb mij de laatste tijd bezig gehouden met het inwijden van het nieuwe sportmanagement. Die taak zit er op, waardoor het tijd is voor mij om een nieuwe fase in mijn leven te beginnen."
,,Ik wil meer tijd aan mezelf besteden, zodat ik ook in de gelegenheid ben om andere interesses te ontwikkelen. Natuurlijk blijf ik mijn steentje bijdragen aan Ferrari."
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws

Klaar voor de lente: Ferrari Amalfi Spider
Nieuws

Nieuwe eigenaar van op veiling gekochte Ferrari F40 moet hem mogelijk direct weer inleveren
Nieuws

Ferrari Daytona SP3 nóg heftiger dankzij Novitec
Nieuws

Ferrari Luce: eerste elektrische Ferrari is dol op knoppen en schakelaars!
Nieuws



