Hyundai toont waterstofauto op Seoul Motor Show
Ook Hyundai komt nu met een nieuw stel vernieuwende milieuvriendelijke auto's. Tijdens de Seoul Motor Show toont men onder andere de Blue2 concept, een auto die uitgerust is met een waterstofcel.
In een tijdperk van constante vernieuwing op het gebied van milieuvriendelijkheid kan een automerk als Hyundai natuurlijk niet achterblijven. Reden genoeg voor de Koreanen om met de Blue2 concept te komen: een elektrische sedan, waarin de energie wordt opgewekt door middel van een waterstofcel. Blue2 spreekt je trouwens in het Engels uit als 'blue square', oftewel 'blauw in het kwadraat'.
De krachtbron levert 122 pk, terwijl het verbruik vastgesteld is op 2,9 liter waterstof per honderd kilometer. Op het gebied van design heeft Hyundai geprobeerd om de Blue2 evenveel sportiviteit als luxe te laten uitstralen, terwijl men toch gebruik maakt van milieuvriendelijke materialen.
Daarnaast heeft het merk de Sonata Hybrid meegenonen naar de Seoul Motor Show. Deze auto werd eerder getoond op de New York International Auto Show van vorig jaar, en komt nog in de eerste helft van dit jaar op de markt in Korea, zo laat Hyundai weten.
PRIVATE LEASE Hyundai
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Hyundai Kona EV Comfort 64 kWh | SOH: | 3-Fase | Lage kmstand | Warmtepomp | occasion
- 2020
- 65.444 km

Hyundai i20 1.0 T-GDI N-Line AUT/1e eig.
- 2024
- 9.374 km

Hyundai i20 1.0 T-GDI Comfort automaat | volledig onderhouden | Cruise Control | CarPlay | lichtmetalen velgen | Achteruitrijcamera | all-season banden | dodehoek detectie
- 2020
- 130.950 km
Lees ook

Grootste elektrische Hyundai ooit klaar voor debuut

'Mijn dealer gaf veel meer coulance bij defecte airco dan importeur, dat is toch niet eerlijk?'

Hyundai Staria vernieuwd: uitgesproken ruimtereus omarmt fysieke knoppen

Test: Hyundai Ioniq 9 heeft pretenties en kan zich meten met een Volvo EX90



