Hyundai i10 Plus met gratis extra vermogen

Hyundai i10
Hyundai doet het goed in ons land, de verkopen zitten al tijden in de lift. Om dat te benadrukken is er nu de Hyundai i10 Plus, die is gebaseerd op de 1.1i i-Drive Cool, maar heeft de grotere 1.2 motor voor dezelfde prijs.

Volgens Hyundai is de 1.1i i-Drive Cool één van de populairste uitvoeringen van de i10. Standaard heeft die auto onder andere airconditioning, stuurbekrachtiging, radio/cd/mp3-speler en centrale deurvergrendeling. Op basis daarvan komt Hyundai nu met de i10 Plus, die heeft ten opzichte van de i-Drive Cool parkeersensoren achter en mistlampen vóór. De grootste wijziging zit hem echter in de motorisering, de Plus is namelijk voorzien van de 85 pk sterke 1,2-liter motor. Die is met z'n CO2-uitstoot van 108 gram per kilometer ook nog eens goed voor een wegenbelastingvrije status. Ook mooi meegenomen is de prijs: de Plus kost exact evenveel als de i-Drive Cool, €9.495. Alle extra voorzieningen zijn dus gratis.

PRIVATE LEASE Hyundai i10

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (26)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.