Hyundai Concept Three is spannend voorproefje op compacte Ioniq 3

Dus toch 3

Hyundai Concept Three

De Hyundai Ioniq 5, 6 en 9 krijgen er spoedig een compacter broertje bij. Die gaat Hyundai Ioniq 3 heten. Op die auto blikken de Koreanen binnenkort tijdens de IAA van München vooruit.

We hebben te maken met een tweede vooruitblik op een vooruitblik. Hyundai geeft voor de tweede keer een visuele glimp van een studiemodel dat binnenkort tijdens de IAA debuteert. Dat nieuwe studiemodel luistert naar de naam Concept Three en is op zijn beurt een voorbode van een nieuwe compacte elektrische Hyundai. Naam 'Concept Three' zegt genoeg: we hebben hier te maken met een vooruitblik op de Hyundai Ioniq 3, de nieuwe compacte elektrische telg van de Ioniq-familie.

Eerder dit jaar kon AutoWeek je de eerste foto's laten zien van een fanatiek met camouflageplakkers ingepakte elektrische Hyundai. Toen speculeerden we dat die auto zomaar Ioniq 2 of Ioniq 3 zou kunnen gaan heten. We schreven dat we voorlopig inzetten op Ioniq 2, maar spraken de wens uit niet door jullie in het graf te worden geknuppeld als het toch 'Ioniq 3' zou worden. En juist die naam is het geworden ... Hoe dan ook: de Ioniq 3 wordt een compacte elektrische hatchback met cross-overtrekjes en een ietwat aflopende daklijn die overgaat in een vrij vlak liggende achterruit. Zijn kont  lijkt vrij hoog te worden. Een soortgelijke lijn zien we op de nieuwste schets die Hyundai van de Concept Three vrijgeeft.

Nieuwe informatie over de Concept Three geeft Hyundai nog niet.

PRIVATE LEASE Hyundai

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.