AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Hummer denkt over H4
Na de komst van de Hummer H3 wil het merk met een nog kleiner model komen. Ten burele van de General Motors wordt al gesproken over een H4.
Na de komst van de Hummer H3 wil het merk met een nog kleiner model komen. Ten burele van de General Motors wordt al gesproken over een H4.
De nieuwe Hummer H3 moet zich ontwikkelen tot een geduchte concurrent van de Jeep Grand Cherokee. De H4, die op het moment wordt gepland, zal het direct gaan opnemen tegen de Jeep Wrangler. Volgens geruchten zal de H4 aanmerkelijk kleiner zijn dan de H3, die voor Europese begrippen toch nog flink aan de maat is.
De Hummer H4 zal gebruikmaken van een ingekort platform van de H3. In eerste instantie zal de H4 een pickup zijn. Als de plannen van Hummer doorgaan, zal de auto er rond 2007 of 2008 zijn.
Plaats een reactie