AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Goedkope Volkswagen in najaar
Volkswagen toont op de IAA in Frankfurt, komende september een concept car van een nieuwe goedkope auto, die de strijd moet aangaan met onder meer de Dacia Logan.
Volkswagen is bezig met een goedkope auto die over de gehele wereld moet concurreren met de Dacia Logan. Het Roemeense product is over de gehele wereld populair als budgetauto en doet het vooral goed in landen waar mobiliteit nog niet op zo'n hoog plan staat.
Volkswagen brengt het nieuwe model, dat intern de code A000 draagt, onder eigen merknaam op de markt. De budgetmerken Skoda en Seat krijgen het model ook in het programma. In de eerste plaats is de auto dus bedoeld voor de ontluikende markten, zoals Oost-Europa en Azië. Wat de plannen voor het nieuwe model in onze regio is, is nog niet helemaal duidelijk. Maar dat de auto in Frankfurt voor het eerst wordt getoond, geeft aan dat hij zeker niet aan onze neus voorbij gaat.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Volkswagen
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws
De nieuwe T-Roc is de eerste hybride Volkswagen in jaren
Nieuws
‘Elektrische Volkswagen Golf met 9 maanden uitgesteld om budgetredenen’
Autotest
Dubbeltest: Volkswagen Tayron vs. Mazda CX-60 - Plug-in hybrides in tussenformaat
Reportage
In Volkswagen-Audi-collectie van Audi Brussel zit een Lupo TDI die zeldzamer is dan een 911 uit 1972
Nieuws