AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Goedkope Volkswagen in najaar
Volkswagen toont op de IAA in Frankfurt, komende september een concept car van een nieuwe goedkope auto, die de strijd moet aangaan met onder meer de Dacia Logan.
Volkswagen is bezig met een goedkope auto die over de gehele wereld moet concurreren met de Dacia Logan. Het Roemeense product is over de gehele wereld populair als budgetauto en doet het vooral goed in landen waar mobiliteit nog niet op zo'n hoog plan staat.
Volkswagen brengt het nieuwe model, dat intern de code A000 draagt, onder eigen merknaam op de markt. De budgetmerken Skoda en Seat krijgen het model ook in het programma. In de eerste plaats is de auto dus bedoeld voor de ontluikende markten, zoals Oost-Europa en Azië. Wat de plannen voor het nieuwe model in onze regio is, is nog niet helemaal duidelijk. Maar dat de auto in Frankfurt voor het eerst wordt getoond, geeft aan dat hij zeker niet aan onze neus voorbij gaat.
Plaats een reactie
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Volkswagen T-Cross R-Line 1.5 TSI 150 PK DSG AUTOMAAT | LED Matrix IQ | Achteruitrijcamera | Trekhaak | Navigatie |
- 2025
- 16.213 km
€ 33.900

Volkswagen Polo 1.2 TSI HIGHLINE
- 2015
- 76.860 km
€ 9.450

Volkswagen Transporter 2.0 TDI 150pk L1H1 28 | App Connect Navigatie | Trekhaak | Cruise Control | Verwarmbare Voorruit | Parkeersensoren Achter | Airco
- 2020
- 74.624 km
€ 25.350
PRIVATE LEASE Volkswagen
Lees ook
Koopgids

Dit zijn de beste beginnersauto’s
Autotest

Dit is waarom wij de Volkswagen ID7 Tourer zo'n fijne reisauto vinden
Nieuws

Nieuwe Volkswagen-SUV is de superruime zevenzitter die wij niet krijgen
Nieuws

Volkswagen ID4 biedt voor de basisprijs nu ineens wel voldoende actieradius
Nieuws



