Gigantische Kia EV3 te zien bij Breukelen
Bijzonder gezicht
Al jaren heeft Kia Nederland de traditie om Kia-modellen in groot formaat voor het hoofdkantoor in Breukelen te parkeren. Nu staan er maar liefst twee, want er is een enorme Kia EV3 bij gekomen.
Misschien is het je al wel eens opgevallen, maar langs de A2 bij Breukelen staat de thuisbasis van Kia Nederland en daar staat al jaren een enorme auto naast. Sinds 2021 staat er een Kia EV6, maar in het verleden stond er meermaals een gigantische Picanto. Nu staan er maar liefst twee auto's, want onlangs is er een Kia EV3 bij gezet.

Links de grote Kia EV3, in het midden een echte EV3 en rechts de grote EV6 die er al stond
De fikse EV is Frost Blue gespoten en is maar liefst 8,97 meter lang, 3,86 meter breed en 3,28 meter hoog. Ondanks zijn formaat is hij nauwelijks zwaarder dan een echte EV3. De grote EV3 weegt twee ton. Hij werd gefreesd uit 200 EPS (schuim) blokken en bestaat daarnaast deels uit polyester. Leuk detail: de wielen hebben een maat van 42,9 inch.