We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
De Peugeot 207 Féline heeft een indrukwekkende nieuwe motor aan boord. De GT onderscheidt zich nauwelijks van de minder snelle versies. Het échte geweld moet namelijk nog komen.
De Peugeot 207 Féline 1,6 turbo 150 pk heeft een indrukwekkende nieuwe motor aan boord. De turbo onderscheidt zich nauwelijks van de minder snelle versies. Het échte geweld moet namelijk nog komen.
De nieuwe 1,6-liter turbomotor van de Peugeot 207 Féline 1,6 turbo is ontwikkeld in samenwerking met BMW. Met zijn dubbele bovenliggende nokkenassen en twin scroll-turbo is het een mooi stukje techniek geworden. BMW gaat 'm gebruiken in de nieuwe Mini.
De snelle 207 onderscheidt zich alleen door zijn 17 inch wielen. Geen sierstripjes, spoilers en skirts. Die zijn voorbehouden aan de échte topmodellen van de 207-serie. Een nog snellere RC met 175 pk staat ook nog op het programma.
Het mooie onderstel van de 207 kan zich met de 150 pk goed bewijzen. Onderstuur is er alleen in het grensbereik. Wel is het jammer dat de besturing weinig communicatief is. Verder is het zaak de toerenteller boven de 3.000 toeren per minuut te houden om de vaart er in te houden.
De volledige rij-impressie met de Peugeot 207 Féline staat in AutoWeek 41, die op 11 oktober in de winkels ligt.