AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fords Fiesta en Fusion op de schop
Ford laat op de IAA in Frankfurt een gefacelifte versie van de Fiesta en Fusion zien. Volgens Ford heeft de Fiesta nu 'een glimlach op het gezicht' en heeft de Fusion 'een stoere nieuwe look'.
Ford laat op de IAA in Frankfurt een gefacelifte versie van de Fiesta en Fusion zien. Volgens Ford heeft de Fiesta nu 'een glimlach op het gezicht' en heeft de Fusion 'een stoere nieuwe look'.
Zowel het interieur als het exterieur van beide modellen zijn behoorlijk aangepast. Alle modellen, dus ook de ST- en Sport-uitvoeringen, worden van het nieuwe gezicht voorzien. Er zijn nieuwe koplampen waar ook de richtingaanwijzers in zijn onder gebracht. De 'ogen' van de nieuwe Fiesta zijn ook voorzien van een verchroomde rand.
In beide modellen is het dashboard vernieuwd. De instrumenten zijn voortaan gemakkelijker af te lezen. Ook is er een geheel nieuw audiosysteem. Voorts vallen de nieuwe binnenkanten op door het gebruik van nieuwe materialen, zoals een zacht aanvoelend materiaal op het bovenste deel van het dashboard.
De uiterlijke wijzingen van de Fusion zijn ook voornamelijk aan de voorzijde te vinden. De koplampen hebben een wat meer vierkante vorm en in bovenste laag van de lampen zijn voortaan de richtingaanwijzers ondergebracht.
Met de gefacelifte Fiesta en Fusion is er een noviteit in het B-segment. Middels voicecontrol kunnen handsfree zaken als de klimaatbeheersing, ventilator en radio worden bediend.
Vanaf half november staan de nieuwe modellen bij de dealer.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Ford
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Ford E-Transit opnieuw in prijs verlaagd
Nieuws
Elektrische Ford Puma Gen-E voortaan goedkoper dan benzineversie
Nieuws
Deze Ford Cortina heeft tal van nationaliteiten - In het wild
Mijn eerste auto