Ford toont vier nieuwe modellen in Peking

Ford EcoSport
We bereiden ons al volop voor op de autoshow van Peking, waar Ford met vier nieuwe modellen bij aanwezig zal zijn.

Zoals vele merken heeft ook Ford ambitieuze plannen voor het aandeel op de Chinese automarkt. Tussen nu en 2015 wil het merk maar liefst vijftien nieuwe auto's uitbrengen in de opkomende economische grootmacht. Daartoe toont het over twee weken vier nieuwe auto's op de autoshow van Peking, waarvan drie SUV's. Eerder dit jaar toonde Ford overigens ook al een SUV op de Delhi Autoshow in India, namelijk de EcoSport. Deze auto komt ook in China op de markt en zal uiteindelijk ook zijn weg naar de Europese dealers vinden.

Daarnaast introduceert Ford de Focus ST voor de Chinese markt. Deze 250 pk-sterke topper van het model voert de nieuwe Focus-range aan die volgende maand in productie gaat in Ford's Chinese autofabriek in Chongging.

PRIVATE LEASE Ford

Lezersreacties (23)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.