AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Ford reorganiseert top Europese divisie'
15
Automaker Ford gaat ingrijpen bij de verlieslijdende divisie in Europa. Dat meldde de Britse zakenkrant Financial Times vrijdag op basis van ingewijden.
Volgens de krant moet topman Stephen Odell van Ford Europa plaatsmaken door van baan te ruilen met marketingdirecteur Jim Farley. De ingreep in de top van Ford Europa is de eerste grote daad onder de nieuwe bestuursvoorzitter Mark Fields die sinds juli de scepter zwaait over de Amerikaanse autofabrikant.
Sinds de aanstelling van Odell als topman in 2010 lukte het Ford Europa niet om zwarte cijfers te schrijven. Voor dit jaar voorzien marktkenners een verlies in Europa van 1,2 miljard dollar (976 miljoen euro) voor belastingen. Naar verwachting wordt de banenruil later op vrijdag wereldkundig gemaakt.
PRIVATE LEASE Ford
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Proefrit

Ford 12M P6 1300 (1968) - Taunus-voorganger met voorwielaandrijving rijdt goed
Nieuws

Een Cactusgrijze Ford Explorer is per definitie deze uitvoering
Nieuws

Met deze Ford Kuga kan iedereen zien dat je zonder handen rijdt
Nieuws

BlueCruise, meer vermogen en grotere accu voor Ford Puma
Nieuws






