AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Ford reorganiseert top Europese divisie'
15
Automaker Ford gaat ingrijpen bij de verlieslijdende divisie in Europa. Dat meldde de Britse zakenkrant Financial Times vrijdag op basis van ingewijden.
Volgens de krant moet topman Stephen Odell van Ford Europa plaatsmaken door van baan te ruilen met marketingdirecteur Jim Farley. De ingreep in de top van Ford Europa is de eerste grote daad onder de nieuwe bestuursvoorzitter Mark Fields die sinds juli de scepter zwaait over de Amerikaanse autofabrikant.
Sinds de aanstelling van Odell als topman in 2010 lukte het Ford Europa niet om zwarte cijfers te schrijven. Voor dit jaar voorzien marktkenners een verlies in Europa van 1,2 miljard dollar (976 miljoen euro) voor belastingen. Naar verwachting wordt de banenruil later op vrijdag wereldkundig gemaakt.
PRIVATE LEASE Ford
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Ford Focus Wagon 1.0 EcoBoost Titanium X Business | Blazer Blue | Full-LED/Carplay/Camera - Compleet!
- 2021
- 154.788 km
€ 14.925

Ford Fiesta 1.0 Titanium Navi CrC Pdc 16i lmv met nwe distributieriem
- 2015
- 195.042 km
€ 7.995

Ford Transit Custom 300 2.0 TDCI L2H1 Limited Dubbele Cabine Automaat Navi Airco 2 Schuifdeuren Trekhaak PDC Carplay DAB
- 2023
- 98.482 km
€ 38.708
Lees ook
Achtergrond
Deze sportieve klassiekers uit de jaren 60 en 70 stijgen het meest in waarde
Ford Mustang GLX Convertible 3.8 (1983) - Klokje rond klassiek
Nieuws
Deze Ford Escort kende je wellicht nog niet - In het wild
Nieuws
Allerlaatste Ford Focus ST geproduceerd
Achtergrond