AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Flitspaal zat fout; 168 boetes kwijtgescholden
17
Een flitspaal bij Tilburg heeft een tijdje de verkeerde maximumsnelheid gecontroleerd. De paal controleerde op 70 kilometer per uur, maar de limiet ter plekke is 80 kilometer per uur. Daarom zijn 168 bekeuringen kwijtgescholden, meldde de politie woensdag.
De 'foute' flitspaal staat op de N282, vanuit Gilze en Rijen richting Tilburg, ter hoogte van de Zwartvenseweg. Het apparaat werd op 30 juni aangezet. Dinsdag zijn de controles gestopt. In de tussenliggende periode reden 168 mensen te hard. Hun boetes worden ingetrokken, ook als ze harder dan 80 kilometer per uur reden. Wie al heeft betaald, krijgt het geld terug.
De flitspaal gaat volgende week waarschijnlijk weer aan, dan ingesteld op de juiste maximumsnelheid.
Lees ook

Volvo V60 (2018 - 2025) - Occasion aankoopadvies
Achtergrond

Waarom zag je vroeger vooral campers van Westfalia en is dat nu een stuk minder?
Achtergrond

Dit is waarom mysterieuze auto’s met blauwe lampen andere auto's aan de kant duwen
Mijn eerste auto

Nu zijn ze duurder maar Wiborg kon nog voor relatief weinig een Mazda MX-5 als eerste auto kopen
Vergelijkende test
