Fiat steekt Doblò in het nieuw
Het opgefriste front heeft een andere bumper, nieuwe koplampen, een aangepaste grille en een andere motorkap. Ook heeft de Doblò nieuwe achterlichtunits. Al deze wijzigingen zijn volgens Fiat bedoeld om de auto 'meer op een personenauto te laten lijken'.
Het Italiaanse merk biedt bovendien een nieuwe, grijze lakkleur aan. Verder staan er nieuw ontworpen lichtmetalen wielen op de optielijst.
De personenversie komt in drie uitrustingsniveaus: Pop, Easy en Lounge. Daarnaast kan de koper kiezen uit twee dakhoogtes, twee verschillende wielbases, vijf interieuraankledingen en heeft hij de keuze uit een vijf- of zevenzits interieur.
Bestaande motoren
De vijfzitter heeft een bagageruimte met een inhoud van 790 liter. Met neergeklapte achterbank neemt deze inhoud toe tot maar liefst 3.200 liter. Wie kiest voor een zevenzitter, kan de derde zitrij in het geheel verwijderen als er veel spullen mee moeten.
De Doblò biedt onder meer een handbediende airconditioning (klimaatregeling optioneel), ESP, Hill Hold en airbags voorin.
De basismotor is een 1,4-liter met 95 pk. Het sterkste benzineblok is te vinden in de 1.4 T-Jet en heeft 120 pk. Van die laatste komt ook een BiFuel-versie beschikbaar, waarmee je ook CNG kunt tanken.