Fiat Panda naar de sportschool van Novitec

Fiat Panda Novitec
Fiat Panda NovitecFiat Panda NovitecFiat Panda NovitecFiat Panda NovitecFiat Panda NovitecFiat Panda Novitec
Fiat had van de vorige generatie Panda een lekkere 100 pk-versie in de prijslijst staan. Van de huidige Panda is die er nog niet, reden te meer voor tuner Novitec om Fiats kleintje maar zelf onder handen te nemen.

Van de vorige Panda had Fiat de 100HP op de menukaart staan. Blijkbaar mist Novitec die uitvoering van de huidige Panda, en stuurt daarom een fitnessguru langs bij Fiats A-segmenter.

De kleine Fiat krijgt een roestvrijstalen uitlaat en de nodige uiterlijke aanpassingen. De Panda krijgt door een voor- en achterspoiler een wat dikkere uitstraling, ook het 17-inch lichtmetaal en een verlagingssetje zorgen hiervoor. Wie liever een van beide spoilers wil hoeft er niet eigenhandig een te demonteren. Het plastic aan de voorkant wordt voor 184 euro op je Panda geplakt. Voor de achterspoiler wordt 150 euro gevraagd. Het setje lichtmetaal kost 1.106 euro. Ook de mate van verlaging is geheel op eigen smaak af te stemmen. De Panda kan tussen de 30 en 80 mm verlaagd worden. Vanaf 108 euro wordt je A-segmenter dichter boven het asfalt gelegd.

Zoals gezegd houdt Novitec ook op technisch gebied geen schone vingers. De tweecilinder TwinAir Turbo krijgt een krachtkuurtje en levert nu 99 pk in plaats van de standaard 85 pk. Hiermee acceleert de compacte Fiat in 10,1 seconden naar de 100 km/h. Bij 188 km/h is het uit met de pret. De extra spierbundels kosten 419 euro.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (20)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.